whatisLUW

Sizlere bundan tam bir yıl önce LUW fashion illustration markasının doğuşu ile ilgili bir yazı yazmıştım. Bendeniz Serap Öney’in kurulumuyla oluşan LUW, sanat ve moda yolculuğuna illustrasyonlarla başladı. Şimdi de ayakkabılarla devam ediyor.

LUWbyseraponey

LUW, tamamı el yapımı olan sekiz parçalık ayakkabı koleksiyonunu yılbaşında görücüye çıkarmaya hazırlanıyor. Yaklaşık beş yıldır üzerinde çalıştığım ayakkabıların şimdiden yoğun ilgi görmesi beni hayli heycanlandırmakta.

Peki, modanın büyülü dünyası hayal gücümü nasıl ele geçirdi? Her kadın kendini özel ve tek hissetmek ister. Tarz sahibi kadınlar bunu büyük oranda başarırlar ve birer ikona dönüşürler. Modayı tamamlayan en önemli aksesuar ayakkabıdır ve ayakkabınız size kim olduğunuzu söyler. Tarzınızı yansıtmakta en önemli vazgeçilmezlerinizdir ayakkabılarınız. Siz susarsınız, o sizin yerinize konuşur.

Ben ayakkabılarımı, tablolarım, moda çizimlerim gibi gördüm. Benim eserlerim konuşur, size güzel hisler yaşatmak için tasarlanmışlardır hepsi. Ayakkabılarım da konuşsun istedim. Tıpkı bir tuval gibi, ya da kağıt, cam, tahta, kumaş… Kısacası boyanabilen her türlü yüzey gibi.

Benim sanatım her yerde, giysilerimde, evimde, duvarlarımda, tuvallerimde, kağıtlarımda ve şimdi de ayakkabılarımda.

Daha yakından incelemek ve satın almak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *